با سلام خدمت همه دوستان گرامی و محترم.
میخواستم درباره یه موضوعی باهاتون صحبتی داشته باشم.

نحوه سفارش و تاثیر دعاها و لوحها

۱⃣ زمان تاثیر طلسمات و دعاها و نحوه انجام کار شما توسط موکلین:
زمانی که شما دوستان گرامی دعا یا طلسمی سفارش میدهید که به هزار دسته تقسیم میشود اعم از مهر و محبت و باطل السحر و…..
بنده سفارش را تحویل گرفته و طالع شما را بررسی میکنم البته در بسیاری از مواقع قبل از سفارش اول سرکتاب میگیریم که همه واقفیم. بنده طالع را بررسی میکنم و زمان مناسب را شناسایی میکنم و تمام مشکلات را به اذن الله شناسایی میکنم و شروع به نوشتم طلسم یا دعا میکنم. در ابن زمان بسیاری از کسانی که سفارش داده اند تاثیرات دعا را دریافت میکنند و در بعضی از موارد بعد از نوشتم و به دست رسیدن دعاها و یا در بعضی موارد بعد از انجام دستورات و یا بعد از ۴۰ الی ۸۰ روز بعد از انجام دستورات تاثیر دعا نمایان میشود. و در مواقع نادر هیچ تاثیری نمیبینید که این بستگی دارد شما چگونه دستورات دعاها را انجام داده اید و یا انجام نداده اید گناه کرده اید و یا کاری کرده اید که کلا موکلا شما رو ول کرده و رفته اند. و کار شمارا انجام نمیدهند به احتمال قوی یا شما کاری انجام داده اید که رفته اند و یا دوسترات را به خوبی انجام نداده اید. در کل دعاها و یا طلسمات دستوراتی هستند که به موکلان دستور میدهند که کاری را انجام بدهند و اگر این دستورات به خوبی انجام داده نشود موکلان هم سر در گم مانده و کاری انجام نمیدهند. انرژی مثبت دادن به دعاها هم جای خود را دارد.

۲⃣هزینه ها: تمامیه کارها اعم از استخاره، سرکتاب، دعاها و طلسمات و….. مستلزم خمس و زکات میباشد و تنها ۱۰ درصد ان دست مزد میباشد هر شخصی که دعا یا طلسماتی سفارش داده نمیتوان هزینه انها را بازگشت داد چون به فقیر و…. داده شده چون خمس دعاست و نمیشود انها را خرج کرد.
و هر شخصی طالب هزینه میباشد. بنده میتوانم دست مزدمو که گرفتم تقدیم فرمایم.

۳⃣ باطل شدن کارهای شما:هر زمان و هر لحظه بنده عرض کردم که هر شخصی از همکار بنده طلسمی و… گرفته دستوراتشو از بنده پرسجو نفرماید چون باطل میشود و بنده هم جوابی بهش نمیدهم و بلعکس هر شخصی از بنده چیزی گرفته نباید از شخص دیگری درباره دعاها پرسو جو کند چون باطل میشود.
گناهان کبیره و…. هم سرجای خودش.
۴⃣ دستورات: در هر سفارشی بنده تمام دستورات را روی هر کاری مینویسم و هر شخصی که سفارشی دارد و متوجه دستورات نشده است میتواند با ویس و یا متن از بنده اشکالات خود را پرسوجو شود.

۵⃣سوالات بی مورد: بنده چندین بار عرض نمودم که به دلیل شلوغ بودن سر بنده چون باید تمام سفارشات را در زمان مناسبش انجام دهم وقت کم میارم یعنی این طور بیان کنم که برای خانواده خودم هم نمیتونم زیاد وقت بزارم. لطفا سوالات بی مورد اصلا پرسیده نشود چون جواب داده نمیشود.

۶⃣ کارهای حرام: بنده به هیچ عنوان کارهای حرام و شیطانی انجام نمیدهم چون پیامدهایی جبران ناپذیر هم برای بنده و هم برای شخص سفارش دهند. طلسمات صبی شیطانی میباشد بنده انجام نمیدهم.

۷⃣لوح: بنده لوحهاهای فراوانی نوشتم و برای هر کاری صلاح باشد لوح هم ارسال میشود. بعضی از لوحها اصلا در هیچ جای کره زمین وجود ندارد چون دست خط خودم بوده و خودم طلسماتشو نوشتم و رمز و رموزشو خودم میدانم. این لوحها از موکلین بسیار قدرتمند نوشته میشود تا کارساز همه باشد الهی امین.

و در اخر همیشه گفته ام و باز هم میگویم کننده کار و تضمین اصلی خداوند متعال میباشد ماها فقط وسیله ایم همه طلسمات و دعاها فقط به دست او گشایش و انجام میشود. هر شخصی از ته دل کاری سفارش بدهد و انجام دهد حتما حتما پاسخی از طرف خداوند متعال میگیرد.
هیچ دری بسته نمیماند و هر مصلحتی باشد فقط از طرف اوست.
بنده و امسال بنده فقط فقط وسیله ایم. اگر دلخور شده باشید از حرفهای بنده،بنده را عفو بفرمایید.
با تشکر سید احمد
ارتباط با استاد

این ایدی های برای تلگرام میباشد👇
http://t.me/doa787 کانال تلگرامی

http://t.me/doa788 پی وی مستقیم برای ارتباط

http://t.me/doa788bot ربات برای کسانی که ریپورت هستند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *